Części i serwis
agco logo
Oryginalne części AGCO

są dostarczane wyłącznie przez dział części AGCO Parts. Widząc logo AGCO Parts i hologram na opakowaniu masz pewność, że zamówione przez Ciebie oryginalne części Valtra dokładnie spełniają wymagania techniczne i zostały wyprodukowane przez zatwierdzonych dostawców. Oryginalne części zamienne są zawsze opłacalnym rozwiązaniem jeśli ma się na uwadze żywotność produktu.

Części

Na wielu rynkach nasz serwis części działa 24 godziny na dobę, a w Europie dostawa części może potrwać tylko jeden dzień. Oryginalne części zamienne Valtra są znane z trwałości i niezawodności. Poprzez korporację AGCO, dostępne są części zamienne AGCO, co zapewnia właścicielom produktów Valtra szerszy wybór oryginalnych części wysokiej jakości.

Serwis

Szybki i skuteczny serwis części zamiennych i zespół serwisowy Valtra mają na celu utrzymać Twój ciągnik w dobrej formie przez cały okres eksploatacji. Centrum szkoleniowe Valtra oraz warsztat regularnie szkolą międzynarodowych ekspertów w zakresie najnowszych technologii i gwarantują jakość i bieżącą pomoc dla centrów obsługi klienta na całym świecie.